Májína zpověď

Ahoj všichni!

Už od mala jsem chtěla svého koně a kdo by nechtěl. Jako desetileté děvčátko jsem hledala v novinách inzeráty „prodám koně levně“ a naivně jsem si myslela, že mi ho rodiče koupi. Musím uznat, že kdyby  mi ho tenkrát koupili, asi bych nebyla tam kde jsem, ale na to jsem si musela počkat krásných 18 let . Ten den se mi na vždy zapíše do srdce. Byl to den, kdy Pan božsky byl můj. Stále tomu nemůžu uvěřit, že v roce 2017 to bude 6 let, co jej mám. Šest let, které mi daly něco do sebe, šest let bojovaní o to, aby byl, a hlavně o to, aby z něj něco bylo. I když já to měla lehký, on byl vždycky kliďas, ten z nás dvou rozumnější. Ne však vždy to bylo tak růžový jak to je teď. V paměti mám okamžiky, kdy jsem měla 350 kg hřebce na zádech nebo to když se mnou utekl na ruce či to jak proháněl poníka . V hlavě mam tolik vzpomínek, že to ani není možný a nelituji žádné. Na Pana božského jsem čekala dlouho. A lidi, ono to stálo za to. Proto bych chtěla všem těm holčičkám jako já přeji  hodně zdaru v hledaní svého pana božského a hlavně opravdu si počkejte.

Stojí to za TO !

S láskou Maja

8 komentářů u „Májína zpověď“

  1. Ahoj Májo jsi úžasná mám tě mooooc ráda a na youtube tě odebiram už asi 1 rok…Tento blog je taky moc super a určitě s ním pokračuj! =).Ahoj a hodně štěstí přeji s koníčky!=)

  2. Ahoj Maji ( Připadně pozdravuj Marti ) 🙂
    Mám ráda váš yt kanál, instagram a fb 🙂 Moc ráda vás sleduji. Hrozně mě baví koukaní na Vás a apod. <3 Ať vám koníci jdou i letos i dalších let.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *